| Dizzy a întrebat:

Buna!
Zilele astea am vazut un film pe ProTv si nu stiu cum se cheama, l-am cautat si la programul Tv si n-am gasit nimic.Cred ca era in jur de ora 12-1 dimineata.In acel film era vorba despre un doctor(femeie)care a operat un baietel de 14 ani, iar el a murit. Dupa moartea lui tatal baiatului vroia sa se razbune pe doctorita si ii dadea telefoane de aminintare.Intr-un telefon i-a zis ca in ziua in care baietelul lui ar fi trebuit sa implineasca 14 ani o sa-i omoare 14 pacienti.Intr-o alta secventa a filmului arata cum doctoctorita insotita de un politist care o pazea au ajuns acasa la ea. Politistul a ramas afara iar ea s-a dus in casa, la un moment dat doctorita a adormit pe o canapea si s-a trezit peste cateva ore.Cand s-a trezit a descoperit in bucatarie un tort cu lumanarile aprinse pe care scria "La multi ani!"(aceea era ziua de nastere a fiului sau parca). Pe la sfarsitul filmului tin minte ca tatal baiatului l-a rapit pe baiatul politistului si pe doctorita si i-a atasat o bomba baiatului care era conectata la pulsul femeii. Apoi el s-a sinucis iar doctorita a putut scoate bomba.
Sper ca v-am dat destule detalii despre film si ma puteti ajuta! Multumesc anicipat!:*
(Scuzati-mi greselile de exprimare, dar nu am avut prea mult timp la dispozitie pentru a scrie aceasta intrebare)

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau
ori
doi