| anonim_4396 a întrebat:

Cadouri potrivite pentru 3 anisori ) fetita
dau fundita

Răspuns Câştigător
| Dr3yga20 a răspuns:

O fetita de 3 ani nu o sa fie interesata de bijuterii sau haine fitoase.Cel mai frumos pentru ea ar fi o jucarie, o carte de colorat sau cu povesti dar cu imagini.Paote si o hainuta dar cei mici nu (de 3 ani) nu sunt chiar foarte incantati de asta fiindca pentru ei nu conteaza atat de mult. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Yukidaruma a răspuns:

Hmm pentru 3 anisori thinking, jucarele, hainute, animale de plus... chestii din astea carora le plac copiilorwinking