| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Cati ani trebuie sa am minim sa pot schimba niste banci la banca? happy. Acum am 16 ani.

2 răspunsuri:
| Adiav a răspuns:

Adica vrei sa schimbi niste bani la banca happy, poti linistit sa schimbi, iti trebuie doar buletin.

| Cristina3334 a răspuns:

Probabil daca esti apt de munca si cumperi tu bancile te vor lasa sa le schimbi pe cele vechi. Nu stiu, du-te si intreaba-i, poate au nevoie doar sa fie din nou vopsite si atunci e naspa de tine daca vrei sa le schimbi. Mult succes! happy happy happy