| m4r1utzz4 a întrebat:

Ce ar trebui sa aibă o fata de 14 ani in camera sa daca îi place stilul Smart și dark academia răspuns complet și complet plss

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe un perete sa pui un poster cu poza lui Anne Rice si langa ea vampirul Lestat si pe alt perete un banner cu 'dexterul' Harry Potter, acest nerd cu succes la femei datorita ochelarilor sai magici

si eu sunt printre adeptii acestui stil, eu mi-am scris pe perete "camera obscura, clubul stil gotic, ma face sa ma pierd in jocul ei erotic"winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu nu stii ce ar trebui sa aiba o fata de 14 ani in camera de unde ai sa stii daca raspunsul e complet sau nu?

| dullcat a răspuns:

Hei.Pai merge orice, de la chestii vintage, din second hand, carti, lumanari, printuri alb negru sau imagini taiate si puse in rame, obiecte ce aduc aminte de Harry Potter, pana la mobilier din lemn masiv, in nuante inchise, sobre, mature si asa mai departe. Bugetul si imaginatia ta sunt limita, ca inspiratie gasesti cata doresti pe pinterest.

https://ro.pinterest.com/......h/my_pins/

Have fun!