| lolicaa a întrebat:

Ce cadouri imi sugerati de craciun pentru PROFESORI?

2 răspunsuri:
| LadyNaty a răspuns:

-Brose
-Ca tot e Craciunul, e caciulita rosiee:p
-O esarfa
- Clasicul buchet de flori din partea clasei
- O cana cu "Cel mai bun profesor"
- O diploma cu "Cel mai bun profesor" cumparata / facuta de copii
- O poezie scrisa de copii
- Un tricou cu "Cel mai bun profesor" / poza cu clasa
- O carte cu autograful tuturor copiilor
- Poze inramate cu clasa / din excursii / de la serbari
- O floare de la fiecare copil in parte
- Un cos cu fructe
- Bilete la teatru / opera / film
- Un medalion de aur

| ca4 a răspuns:

Daca sunteti multi elevi in clasa si puneti mana de la mana o suma mai marisoara, cumparatile de exemplu ceva din metal pretios(o bratara,un ceasetc.)daca nu sunteti dispusi sa dati asa multi bani luati-le niste bibelouri,animale de plus (pentru. doamne,domnisoare) sau un buchet de flori de exemplu la fiecare,si cu o felicitare interesanta,asta ar fi cel mai potrivit. sper ca ti-am fost de ajutor, pa, bafta!