| kanamechidori a întrebat:

Ce le place baietilor adolescenti la o fata? Si de ce le place ca o fata sa fie mai mica decat ei(ca varsta... unii si ca inaltime). Si la ce varsta este potrivit sa ai un prieten ca parintii sa fie de acord?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pai vor si ei sa aiba parte de dragoste, si de o partenera si bla bla...pai multi baieti se gandesc ca o fata mai mica ca sa fie de mica cu ea si reuseasca sa o modeleze dupa cum vrea ea.ca una mai mare cu fite si tampenii de genu nu mai ai cum sa o modelezi nici daca te pui in cap.si varsta potrivita pentru o fata sa aiba un prieten. undeva peste 18 ani.ca sa fie si fata in toate mintile, sa nu profite baiatu de ea si alte chestii.:*

4 răspunsuri:
| Adya20 a răspuns:

In ziua de astazi fetele de varsta mica nu mai sunt asa cuminti!happy Le plac fetele mai mici de regula pentru ca pot face ce vor din ele insa nu toti sunt asa, este ok sa ai un prieten de la varsta de 16 ani dar nu toti parintii sunt la fel.depinde si de cum sunt ei.mai autoritari.sau nu.Ar mai fi niste motive pentru care baietii adolescenti aleg fetele mai mici doar ca nu-ti pot spune ca nah.happy

| roksy a răspuns:

Baietii le place sa domine prin orice ei, chiar si prin inaltime

| Roxata a răspuns:

Stii. fetele mai mici intotdeauna au fost considerate niste bombonele.Cat despre varsta. cum spuneam ele sunt mai cuminti.Si acum depinde de fiecare.Eu cred ca pe la 16-17 ani e ok sa ai un prieten!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fara suparare da cam la 18 ani si adolescentilor le plac fetele sexy.