| ALEX_6194 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul " A Walk To Remember", dupa mine acesta este cel mai frumos film de dragoste este NR. 1, voi cum vi s-a parut?

14 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Filmul asta cred ca l-am vazut de 7 ori si nu ma satur de el, ma emotioneaza de fiecare data.
si pentru mine e tot number 1!

Shin
| Shin a răspuns:

Intr-adevar. este un film foarte frumos. Cred ca este nr. 1 si pentru mine in categoria lui.
Numai bine, Shin.

| Brigitta a răspuns:

E cam vechi filmu, eu l-am vazut la HBO acum cativa ani. Si mie pe atunci mi-a lasat o impresie foarte-foarte frumoasa.
Dar acum iti recomand Twilight :X:X:X

| greg a răspuns:

Vezi "The family Man" tot dragoste.Asta al tau nu l-am vazut.

| Wtf9000 a răspuns:

Incerci sa intri in gratiile fetelor, sau ce? laughing Acum, mai nou, e cu Twilight.

| raluca_4573 a răspuns:

Este foarte frumos filmul! chiar am plans la el, ceea ce e surprinzator caci nu ma "emotionez" asa de usor! filmul asta si twilight sunt pe locul 1 in topul preferintelor mele!

| cristina_6456 a răspuns:

Lam vazut si mi s-a parut super romantic fain

| Adelina_5610 a răspuns:

Da e foarte frumos filmul intr-adevar mi-au dat lacrimile la cateva parti... dar nu e nr.1 dintre toate.sunt altele mult mai frumoase...si oricum cum zic fetele de sus "recomand twilight" eu nu l-as recomanda...ps:VISATI IN CONTINUARE CA SUNTETI SALVATE DE VAMPIRIlaughinglaughing)winking

| beautykillls a răspuns:

Il adoooor. si eu si prietenul meu il iubim, dar asta a fost chiar inainte sa fim impreuna si a fost asa frumos cand ne-am mai uitat odata cand eram numai noi doi :X vai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain dar nu e deosebit de fain...sunt si filme mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a placut Twilight insa cartile. filmul nu e cine stie ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| andrei_1933 a răspuns:

Un film de nota 10, emotionant si foarte romantic (de vazut cu prietenul/prietena)
Pentru cei care nu l-au vazut il pot descarca de aici: http://www.filmealese.com/a-walk-to-remember-2002/

| Anca_6788 a răspuns:

Dragut, dar m-a impresionat mai mult Sweet November