| anonim_4396 a întrebat:

Copii, fete si baieti. suntem plecati de acasa. singurei, fara parinti.si nu prea stim ce sa facem ne plictisim in camera.Suntem trei fete si un baiat si avem in jur de 15 ani. puppy dog eyes.ne spune si noua cineva ceva nou, ceva ce sa ne distreze?

Răspuns Câştigător
| girls97 a răspuns:

Buna vas sugera sa va uitati la un film horror, sa jucati adevar saw provocare, sa dati muzica la maxim sh sa dansati sa va rujati legati la ochi, sa.l fardati pe baiat[saw intre voi fetele una pe alta...saw baiatul pe fiecare dintre voi], sa facetsi poze nuah sunt doar cateva idei care mi.au venit acum in minte sper ca vam ajutat pwpiii:X

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Eu înjur de mai multă vreme şi n-am avut aşa un noroc.
Vă doresc succes!