| lol_9190 a întrebat:

Cred ca v-ati luat "curs de pictura" vreau sa va spun ca nu stiu cum sa pictez ca acuarele sunt cam tari cum sa pictez ce sa fac? plzz as vrea raspunsuri funda:X

2 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Mi-am luat si eu revista. Cred ca ai vazut acolo unde te invata se aplici culorile la peisajul "Natura moarta". Dupa ce am frecat de o foaie acurelere primite am presupus ca acele acurele pe care le-am primit la revista sunt pentru acel tip de colorat.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| Anonnnnn a răspuns:

Inmoi pensula intr.un borcan cu apa si dupa "freci"[laughinglaughing]d acuarelawinking