| pinkreason a întrebat:

Cum downloadez coafuri si haine la sims 3? big grin si dupa ce le downloadez ce fac?

2 răspunsuri:
| floryflorynel a răspuns:

Hmmmmmmmmmmmmmm.Nu am mai jucat sims 3 saua oricare joc sims dar iti spun cum se face la gta scrii acolo downloand haine sau ce vrei tu si apoi le copii in folderu cu jjocu.

| Deny225 a răspuns:

Intri pe site: http://www.thesims3.com/
Apoi dai The Exchange si selectezi Sim... alegi unul din Simsi care apar dai ADD TO GAME.Deschizi Laucher-ul ( daca nu se deschide automat) intri la Downloads si selectezi sims-ul pe care l-ai Downloadat dai Install astepti pana se instaleaza dai OK si gata Simsul este automat in joc(Dupa ce instalezi un Sim in joc inchide fereastra dai rafreshi pentru a merge jocul mai rapid ->Si asigurate ca ai destul spatiu in PC