| KDily a întrebat:

Cum pot deveni membru senior?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Cand o sa ai 100 de raspunsuri date si peste 10 zile de activitate ai sa devii utilizator senior da?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Statutul de membru senior îți permite să votezi, să raportezi, să trimiți mesaje private și să postezi pe chat-ul TPU, și îl poți obține dacă ai minim 10 zile de activitate pe site, și minim 100 de răspunsuri aprobate.
Baftă!

| superdorex a răspuns:

Deci ai 23 de raspunsuri mai ai 77 si apoi o sa ajungi senior da? multa bafta!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! sa ai activitate pe site cel putin 10 zile si sa raspiunzi la 100 de intrebari, dar vad ca ai cont din februarie, deci nu ai avut activitate.

| MademoiselleV a răspuns:

Să ai 100 de răspunsuri. Cam asta e tot.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de la activarea contului

| kitishor a răspuns:

Sa ai multe funda. Sa rasp. corect in primul' rand :_
Funda pls? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai 10 zile de la înregistrarea pe TPU, să ai 100 de răspunsuri(nu neapărat cu fundă)și cam atât, apar cam greu acele răspunsuri poate tu ai dat 100 și îți apar 90 asta fiindcă trebuie să trecaă(răspunsurile)printr-un program de verificare, nu ține de funde, fundiță?