| ladygaga_9914 a întrebat:

Cum pot face ca atunci cand imi usuc parul cu feonul, parul meu sa nu mai aiba atat de mult volum? am parul pana la jumatatea spatelui si e drept si filat in fata. si cred ca de asta are mult volum( pentru ca e filat in fata) ce`as putea face? sa dau cu ceva pe el sau sa-l filez pe tot?

parul meu arata cam asa :

http://img.garbo.ro/images/article_pictures/slideshows/4 50_6_1233141751.jpg

e foarte umflat. :((

3 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

In timp ce il usuci il pieptani cu o perie obisnuita sau un piaptan. Sau pur si simplu iti dai asa cu mana prin par sau gu degetele ca un fel de "grebla". O sa stea mai drept!

| gabriela a răspuns:

Uscat si intins cu peria, mult cu peria, pana la uscare totala.

| ladygaga_9914 explică:

Eu stiam ca peria il umfla si mai rau straight face