| Mihaelaa98 a întrebat:

Cum pot prinde putin accent englezesc? PLZZ fUnDA + VoT

5 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Uita-te la cat mai multe filme englezesti si repeta dupa ei la fiecare replicahappy

| Doddel a răspuns:

Bagi 2 pahare de vin la bord.

| Apy a răspuns:

Daca staiin anglia vreo2 ani si inveti bine engleza atunci prinzi accent putin daca stai mai mult atunci prinzi mai mult

| aylyn_2380 a răspuns:

Uita-te la filme (englezesti). ex:doctor who.are accent (crd) ca acctiunea se petrece in londra.nup?big grin
sperca ca nu te-am zapacit.laughing eu vreau sa scap de accent.imi place cel american mai mult.laughing

| vasy007 a răspuns:

Io m-am uitat la multe filme pe eng nesubtitrate... dar asta se prinde in timp si iti trebuie o limba cursiva Funda plsbig grin