| mariaana a întrebat:

Cum pot sa imi scriu si eu numele meu cu niste litere ciudate ex:patrate sau ceva

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna dai click pe start,dupa dai click pe accesories de la all programs,dupa dai click pe system tools si dai click pe character map si acolo iti apar toate semnele dorite.
Cum le pui in aplicare pai dai 2 click pe semnul respectiv si cand termin de scris numele de ex dai copy si dai pastea acolo unde doresti sa folosesti numele.Sper ca ai inteles si ca ti-am fost de ajutorbig grin