| a întrebat:

Cum pun o melodie pe facebook? adica videoklipuri dp youtube happy.

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Unde scrie linkuri dai clikc pe el si apare post link cu o casuta pui in casuta respectiva linkul si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare ...cum pun sus acolo la facebook unde scrie Wall, Photos, Info etc... vreau sa apara si Youtube, dar nu stiu cum?! mentionez ca am cont pe youtubebig grin. stie cineva id meu e cezy_elle

| oneversace a răspuns:

Daca ai cont pe youtube dai apreciez si iti arata dupa unde vrei sa il postezi pe facebook sau t
witer

| Jijie_Mihai_1992 a răspuns:

Tom si jery vs ion paladi-foaie verde cinci chiperi