| NotAndreiZz a întrebat:

Cum sa imi fac iubita daca eu stau toata ziua pe consola? Am nevoie neaparat de iubita cas dependent de la$a

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Coboară de pe consolă.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai 3 optiuni:
- lasi consola si iesi afara, in lumea reala, ca sa cunsoti fete si sa-ti faci o iubita.
- mergi a prostituate si platesti serviciile sexuale
-ori stai mai departe pe consola si ramai fidel manutei tale.

Acum am vazut ca ai doar 16 ani, deci sexul nu este inca o necesitate sau urgenta, dar obsesia ta cu masturbarea este si te va afecta, daca o faci excesiv.

| Madaxo97 a răspuns:

Lași consola si iți faci iubită, nu poți sa le ai pe amândouă laughing te joci mai rar si socializezi mai des, altfel nu ai cum. Consola si jocurile nu te ajută oricum la nimic in viață, nu produc bani, doar iți mănâncă timp, pe care l-ai putea folosi învățând de exemplu sau ieșind cu fete.