| Balboa a întrebat:

Cum sa NU mai fi indragostita de cineva? funda.

Răspuns Câştigător
| Maddy_6601 a răspuns:

Considera ca nu te merita...
ca nu e unicat...
incearca sa daruiesti dragostea ta altcuiva ...cuiva care o meritahappy
kiss

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te gandesti ca in lume nu mai exista cineva care merita sa iubesti ca toata lumea e curva si asa nu mai iubesti pe nimeni, eu deja mi-am propus sa raman singur pe viata daca vrei sa vorbim lasa-mi id tau.

| pwp a răspuns:

Inca nu s-a gasit leacul
nu ii poti dicta inimii ce sa faca happy
dar daca nu il vezi pe respectivul, pasiunea se va stinge de la sine

bye-bye

| dydy1992 a răspuns:

Asta nu e usor happy
stiu din propria experienta. dar cel mai bine ar fi sa te indragostesti de altcineva tongue

| Merilynne a răspuns:

Pffffffff. nu am idee sad.
Incearca s aii stergi nr de tell, sa ii dai ignire, sa rupi biletelele trimise de ele... e mai greu daca e cu tine in clasa.

| DroGuleTz a răspuns:

Buna pai singurul lucru e sa gasesti pe altcineva si atunci vei uita persoana respectiva pup dolce papa fundita?puppy dog eyes

| Loka a răspuns:

Nu`l bagi in seama il ignori de ex daca el iti pune o intrebare afirmativa raspunzi negativ chiar daca e adebart. Fundasmug

| Maia a răspuns:

Nu s-a inventat pastila magica pentru asa ceva. Iubirea este si doar atat, n-o poti controla decat intr-un fel sa-ti calci pe inima fiind indiferent, traind intr-o nepasare, altfel spus mintindu-te pe tine.