| MadalinG99 a întrebat:

Cum sa scap de cineva care ma inerveaza si sta la mine 2-3 zile

Răspuns Câştigător
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Pleaca ma in ***. Uneori sinceritatea e cea mai buna solutie.Si-asa te doare-n 14 de ala, de ce sa nu-i spui direct...

4 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

Pai sunt mai mul te moduri
1 ii spui ca trebuie sa pleci
2 spui ca ai musafiri
3 ii spui ca inveti si nu ai timp
4 ii spui ca esti obosit/a
5 ii spui ca esti plitisit
sau ii spui ca mu mai poate veni ca fac urat vecini

| Violente a răspuns:

Haha laughing, daca e un var/prieten/rudă gaseste-i o scuza buna, spune-le ca pleci undeva, ca te doare nu stiu ce, ca ai nu stiu ce proiect si trebuie sa pleci, devii din ce in ce mai recalcitrant se vor simți ei si vor pleca! B

Baftăăăă! big grin

| AleexNC a răspuns:

Il dai afara. rolling on the floor

| Whemilly a răspuns:

Pur si simplu fii sincera cu el/ea si spune-i adevaru.El/ea singur/a va plecahappy