| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri [naturallll] am folosit 10000 de creme, masti, lotiuni si nici una nu da rezultate straight face ba chiar unele inrautatesc situatie crying vreau niste cai naturale (metode) ...care chiar sa functionezenot worthy

3 răspunsuri:
| maria ;x a răspuns:

Buna! incearca si tu cu ceai de nuciwinking

| laurentiu a răspuns:

A mai fost discuti din astea, si eu 10000 creme si tot degeaba
si am scapat de ele pur si simblu banal "alimentatia"
incearca si tu sa te abti 1 luna macar daca vrei sa scapi de ele la dulciuri, zahar, paine, paste fainoase, carne, lapte, bazeazate mai mult pe legume si fructe.merge 100% trebuie sa ai vointa a si am uitat bea mult ceai, apa lichide si fara sucuri indiferent ce fel decat naturale
bafta!

| boing_5323 a răspuns:

Salut eu am 17 ani iar pe la 16 ani aveam fata plina de cosuri, auzisem de la un prieten ca a scapat de cosuri prin sauna si stat cu fata la soare am zis sa incerc ca nu am nimic de pierdut am incercat iar dupa 2 luni cosurile incepusera sa dispara in ziua de azi m.ai am 2-3 ca orice adolescent sper sa te fi ajutat la mine a mers metoda multa bafta in aplicarea ei