| Brittanie a întrebat:

Cum vă petreceţi timpul liber? Aveţi vreun hobby?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Majoritatea timpului mi-l petrec în fața calculatorului, având o complet imaginară, virtuală.
Îmi place să desenez când am timp liber, şi să mă uit la filme (de obicei horror). Îmi mai place să ascult muzică, şi să stau pe TPU holbându-mă la orice întrebare prostească.
Pe lângă tot ce am scris mai sus, îmi place să fiu precum o persoană anonimă, şi să rămân ascunsă în umbră, asta desigur când ies afară.
Şi cam atât.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Multă odihnă că am afectat ficatul!
Ca hobby, muzica!
Pa, pa.

| thegatekeeper a răspuns:

Am destul de multe hobby-uri care ma tin ocupata si a caror practicare imi face intotdeauna placere. Cateva ar fi: desenul, pictura, cititul, scrisul, gatitul, invatatul unor limbi straine, vizionarea de diverse filme sau ascultatul unor albume recent descoperite.

| mona a răspuns:

Da,imi place sa calatoresc

| raluca0306 a răspuns:

Nu,mi-as dori sa am unul.In timpul liber de obicei stau la laptop, ascult muzica, tv si ies afara cu prietenii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Acasă în familie,mă ocup de treburile gospodăreşti,fac curăţenie, citesc, mă uit la emisiuni, filme interesante, mă plimb.
Te pup!

| robijam a răspuns:

Imi place sa ascult Dubstep, sa trag la tinta cu arme de airsoft, mai fac texturi pentru anumite jocuri uneori, nu cine stie ce.

| Sadop a răspuns:

Somn! laughing

| XBrunetteX a răspuns:

Desenez,ascult muzica...

| Klaryssa a răspuns:

Hobby-ul meu sunt prietenii mei.Tot timpul liber il petrec cu ei.Cand sunt cu cei mai buni prieteni facem tot ce ne place asa ca : ascultatul muzicii preferate, vazutul filmelor de groaza, cititul, plimbatul prin parc, rasul il facem impreuna.Asa ca pur si simplu hobby-ul meu sunt sorele si fratii mei din alte mama imi fac viata mai frumoasawinking

| Epigonul a răspuns:

Imi place foarte mult sa ascult muzica,sa vizionez filme/seriale si sa citesc,dar nu foarte des,incep o carte si o termin intr-o luna-doua,poate si mai mult, uneori imi face placere ca inainte de somn sa mai citesc cateva randuri. Dupa cum bine vezi, imi mai place sa stau pe TPU, nu as numi asta chiar un hobby, dar este o activitate ca restul de mai sus.Astea fiind spuse le fac cand sunt acasa.Afara cand ies, merg la sala si poate de cateva ori pe luna sa ies si la alergat, asta cand e timpul favorabil, ceea ce in ultima vreme nu prea am avut asa ceva.In rest, iesiri cu prietenii, prin diferite locuri, in functie de bani si timp.Cam atat in mare parte, tu cum iti petreci timpul liber?

| AiEnma97 a răspuns:

Mie imi place sa scriu in jurnal, sa citesc (numai ce-mi place), sa stau pe TPU cand am chef, sa ascult muzica, sa dansez (una dintre cele mai importante activitati) si sa ma uit la seriale/filme/anime-uri online happy

| nutzic a răspuns:

"Imi petrec mult timp ascultand sau cautand muzica
sau fac poze prietenilortongue
gasesc ca o modalitate cat se poate de placuta de petrecere a timpului meu liber este sesiunea destresanta de shopping. Ce poate fi mai satisfacator decat sa descoperi fara sa vrei o pereche de pantofi care se potrivesc perfect cu rochia aceea superba pe care ai cumparat-o in urma cu luni bune si care, desi iti e teribil de draga si a costat mai mult decat altele de felul ei, nu a putut fi etalata pentru ca nici una dintre multele tale perechi de pantofi nu o punea pe deplin in valoare?

| girl28 a răspuns:

Hobbyul meu este sa cant la chitara.

| AndreiAs02 a răspuns:

Fotbal.

| Cupcake69 a răspuns:

Imi place sa ascult muzica, sa ma uit la filme bune, sa calatoresc.Insa cel mai mult imi place sa fotografiez. Orice, asta-i hobby-ul meu.happy