| Bruno0204 a întrebat:

Cunoaşteţi străzi neasfaltate în Bucureşti?
Care sunt acelea?

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Da ogramada Str.Gh.Adamescu, Minerilor,Alimani,Strada Aleea Imasului, Toporasi, Drumul Dealul Babii, Teius, Vartejului si multe altele cele mai ingrozitoare sunt Rahova, Prelungirea Ghencea, Ferentari, Soseaua Progresului, Berceni, Eroii Revolutiei, Voluntari si chiar Pipera unde risti sa-ti distrugi masina prin gropi si noroi sau chiar sa-ti rupi picioarele deorece trotuarul pentru pietoni si asfaltul lipsesc cu desavarsire.

1 răspuns:
| Cristian_Mitu_1989 a răspuns:

DA. Arefu, Dantelei, Cosmina, Nandru, Lavei, Gidigeni si multe altele toate sunt in cartieru din Prelungirea Ghencea