| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva imi stie ID si parola, poate intra de pe calculatorul sau sa-mi citeasca arhiva? mentionez ca am arhiva salvata. funda

Răspuns Câştigător
| BalonaşDulcee a răspuns:

Nu, deoarece tu ai arhiva salvata in calculatorul tau nu in calculatorul altuia. Decat daca vine la tine acasa la calculatorul in care ai arhiva salvata poate sa vada in rest nu. Sper ca ti.am fost de ajutor :*

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Daca are messenger 11 da merge.

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu stau la tata la pc, la fratemiu, si la mine. si doar in 2 parti am arhiva completa adica la mine si la tata deoarece am messenegr 11. si am si ce am vb la fratemiu la pc desi acolo nu am mess 11.
insa la fratemiu nu am arhiva, nu am nimic din ceam vb.

| Dragosh_8212 a răspuns:

Nu.