| me_4173 a întrebat:

De ce de fiecare data cand vreau sa las un raspuns imi apare chestia cu confrmare adresa blablabla si trebuie sa primesc un mail.Cum pot sa scap de asta?happy

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Am patit si eu asta, te uiti pe yahoo mail si vezi ca s-ar putea sa nai nici un mesaj la "inbox", dar dai click pe "spam" si acolo iti apare mesajul. Apoi dai click unde iti cere si, o sa ti apara un mesaj la inbox dai click accepti si gata! funda?