| Nutellajustforme a întrebat:

De ce eu si prietena mea cea mai buna spunem mereu aceleasi lucruri si facem aceleasi gesturi si tot asa.? adica mereu ni se intampla asta. sa gandim la fel. si nu intelegem de ce! Stie cineva?

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Pentru că sunteţi potrivite una pentru cealaltă, vă înţelegeţi foarte bine, iar asta îi dă un plus relaţiei voastre de prietenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate exista o legatura stransa intre voi.
Traiesti o experienta placuta alaturi de ea, tu stii acum.
Te pup!

| BSwwatch a răspuns:

Sti ce cred eu, e o chestie super frumoasa numita chimie sunteti pe aceeasi unda categoric, si nu multi au parte de prieteni ori relatii bazate pe asa zisa chimie, vorbirea doar din priviri!

| SimionAlexandru a răspuns:

Daca nu intelegi TU, care traiesti ca experienta asa ceva, noi nu avem de unde sa stim. Insa, iti pot raspunde, tot printr-o intrebare: Tu ce SIMTI in legatura cu asta? Iti place? Sau te deranjeaza? Conteaza ce SIMTI tu, in legatura cu ceea ce traiesti. Nu poate alege nimeni altcineva in locul tau. Parerea mea, este ca traiesti o experienta minunata alaturi de prietena ta :-) Mi se pare foarte frumos. Iti doresc multa fericire si sanatate, alaturi de partenera ta. Sa ai o seara superba in continuare :-)

| VictorVictoras a răspuns:

Pentru ca va iubiti ^.^

| isee a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna, inseamna ca petreceti mult timp impreuna. Daca petreceti timp impreuna, luati una de la alta din comportament.De aici se explica ceea ce ai scris mai sus, am si eu momente cand imi iau haine asemanatoare la culoare sau de acelasi fel cu prietena mea. Sau poate telepatie laughing