| Deni4you a întrebat:

Deci, am luat o poza de pe net si acum o am pe desktop, adica pe ecran.Am dat click pe ea, am dat click dreapta, si am dat pe open...paint.Acolo am inceput sa desenez tot felul de chesti si m-am gandit sa pun si mai multe poze cu prietenele mele, dar de fiecare data cand incerc imi apare poza pe tot ecranu si nu pot nici cum s-o pun pe imagine frumos.Ma puteti ajuta va rog sper ca ati inteles ce v-am spus fundita si vot!

1 răspuns:
| Zoricutzu a răspuns:

Incearca cu un program pentru editare foto sa faci o poza mare care include toate pozele asa cum vrei tu sa arate pe tot ecranul ( se poate si in paint ) apoi salvezi poza aia mare unde vrei tu si dai click dreapta pe ecran apoi proprietati-Desktop-browse si deschizi poza aia mare. Succes!