| night_crawler a întrebat:

E adevarat ca fetele cuminti cauta baieti rai...si baietii rai cauta fete cuminti? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pentru ca mereu ne dorim ceva opus noua, daca o fata e cuminte vrea un baiat rau care sa o scoata din anonimat, daca ar fi baiat si fata cuminte, amandoi cuminti, poate ar fi mai mare plicitseala, baietii vor fete cumintit care sa le fie alaturi, sa ii asculte, sa ii ofere mai multe liniste si calm, fetele vor baieti rai pentru ca este mai interesant aceasta combinatie, sti ca opusul se atrage - cu + se atrage, daca ar fi ambii - - sau + + nu sr fi la fel de interesanthee hee...

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred ca da.Si iti zic si de ce...
Daca fata este cuminte, este atrasa de un baiat mai rau pentru a se simtii in siguranta, protejata.
Iar baietii rai sunt atrasi de fetele cuminti pentru a se simtii ei "barbati" smug.big grin
Parerea mea este ca e adevarat...macar 70-80%.big grin

| Antrax a răspuns:

E adevarat :X

| juniper a răspuns:

Nu-i neaparat.

| ViVi a răspuns:

Ai auzit din melodia lui alex - secret discret tot asa zice ca fetele cuminti vor de fapt baieti rai laughing pai sincer 95 % e adevarat tongue

| ViVi a răspuns:

Eu cred ca ar fi plictisitor sa stea o fata cuminte cu un baiat cuminte adica baiatul o mai scoate din rutina plictisitoare iar ea il invata cum sa fie mai responsabil etc...laughingrolling on the floor

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da baietii rai cauta fetele cuminti pentru ca ele sunt mai naive si usor de manevratlaughingwinking

Răspuns utilizator avertizat
| LoryM22 a răspuns:

Cred ca e 100% adevarat mereu o persoana vrea ceva diferit

| AndutzaAndu a răspuns:

Stii vb aia... opusurile se atrag si e adevarata vorba aia.acum depinde de baiat si de fata...nu intotdeauna poate sa fie asawinkingbig grin

| NuConteazăCine a răspuns:

Da! :X ][ Maximilian - Baieti rai, fete cuminti;)) http://www.youtube.com/watch?v=0_Jz438zL1Q ][ :X:X:X:X:X:X Treaba asta cu + si - e cam ca in versurile melodiei :)

| cary a răspuns:

Da este adevarat...si stii de ce? pentru ca s-au saturat de cumintenia lor si vor langa ceva diferit de ceea ce sunt!

| Licurici_2296 a răspuns:

Nu e vba de contraste aici. Pur si simplu baietii rai la un moment se satura de fete usoare si cu care in prima faza a tineretii lor se distreaza. Apoi vine o etapa in care isi dau seama k vor in sfarsit ceva serios. Si cu cine poti avea asa ceva? cu fete cuminti. Sunt mai multe sanse sa fie destepte decat celelalte.si nu numai. evident ca au mai multa incredere in astfel de fete.
insa fetele cu adevarat cuminti daca ar cauta baieti rai, nu cred ca s-ar mai numi cuminti happy
Si sunt si cupluri de : cuminte - cuminte, si de rau - usoara.

| TeoIonela a răspuns:

Da.este adevarat pentru ca atunci se completeaza unu pe altu.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Jesse a răspuns:

Cred ca baietii " rai" sunt atrasi defetele cuminti deoarece se satura la un moment dat de fete usoare cu care doar s-a distratIar fetele cuminti se simt mai protejate. baietii rai nu sunt de fapt chiar asa cum par; stiu din propria exp

| icsulescu_9871 a răspuns:

Nu e adevarat. Baietii rai cauta si fete cuminti si fete relehee hee.

| diddy_2463 a răspuns:

Mie imi place de un baiat care nu e chiar cuminte, si lui ii place de mine si cum am zic nu e cuminte, deci e adevarat 100%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam o colega extrem de timida dar daca reusea-i sa treci dincolo era cea mai versata dintre ce cunoscuse-m eu pina atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 100% sigura ca asa este, nu exista nicio indoiala, in plus baietii rai nu sunt rai de faptlaughing ei poarta o masca pentru a parea altceva si reusesc dar in sufletul lor este altceva, cunosc asemenea persoane...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte asa se intampla...:X:X pentru ca fetele cuminti se satura de rutina ''cuminteniei'' si incerca sa schimbe ceva.

| florinel_8849 a răspuns:

80%da

| ruxy_3311 a răspuns:

Da este adevarat. dar exista si exceptii .deci 95%