| TipicAnonim123 a întrebat:

Fetele, ce parere aveti de baietii parosi, va plac asa tip de baieti?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu are relevanta intrebarea! Atat timp cat iubesti o persoana, chiar nu are importanta daca e una paroasa.Ca sa pui aceasta intrebare, inseamna ca esti atrasa de acea persoana, dar probail iti este frica de atitudinea pe care o vor lua cunoscutii din anturajul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi ca asta conteaza?

| Satango a răspuns:

Bună! Îmi e indiferent. Atâta timp cât îmi place persoana de lângă mine o accept şi cu părul până la umeri sau cu chelie big grin. Baftă!

| ijuuuuuuu a răspuns:

Depinde. Dacă sunt și îngrijiți de ce nu?