| anamariatrif a întrebat:

Funda! Ce ati prefera, sa traiti intr-o societate alerta si sa aveti o meserie bina platita, prieteni, sau sa traiti undeva departe, intr-o comunitate restransa pe o insula pustie? happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prima ca viata cotidiana, dar imi place si a 2-a varianta din cand in cand.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce as vrea sa stau pe o insula pustie?
nici cea mai antisociala persoana nu si ar dori asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima

| Victor453 a răspuns:

Ar fi bine o societate alerta, e mai interesant, dar citeodata ar fi foarte bine sa stai singur pe o insula, sa te linistesti, sa te gindesti la viitor, sa meditezi, chiar e super!)