| YumeHime0 a întrebat:

FUNDA raspunsul care ma ajuta cel mai mult: e un tip la mine in gasca care se poarta ciudat cu mine: ma tot tachineaza, zice tot felul de chiestii sa ma enerveze, dar cate o data imi ia si apararea si zice unele lucruri ca sa imi fie mie bine. noi de fapt ne intelegem destul de bine. el are prietena (dusmanca mea), dar intr-o zi cand ea era plecata cu familia, am auzit pe cineva, un tip care e prieten cu cativa din gasca noastra, cum ca baiatul de care ziceam ar fi indragostit de mine. cel care a spus asta era in parc pe o banca la vreo 5metrii de noi, deci nu stiu sigur daca am auzit bine, mai ales ca nimeni altcineva de langa mine nu a imi auzit, sau poate sau prefacut ca nu inteleg. eu il plac putin pe tipul asta de cateva luni, dar are prietena si mi-am luat gandul de la el. acum nu stiu ce sa mai cred. oare chiar ma place?

1 răspuns:
| Joannaa a răspuns:

Buna,nu stiu dar poti sa te uiti in ochi lui ochi iti spun totulwinking