Haideti sa ne imprietenim si pe Instagram!

De astazi ne gasiti si pe Instagram. Si cum un nou inceput merita sarbatorit, lansam si un concurs pentru toti prietenii nostri. Cei care dau follow la pagina TPU de instagram❤️  intra in tragerea la sorti pentru o pereche de casti wireless.

Concursul se desfasoara pana pe 10 august.

Va asteptam sa va inseninam zilele si pe Instagram!

Succes!

32 răspunsuri:
| ilie a răspuns:

Nu stiam de Instagram am sa caut pe pagina si pe fbk, așa imi va fi mai usor sa va gasesc.

| TPU.ro explică (pentru ilie):

Avem si pagina de Instagram si cont de Facebook. Ne poti gasi pe ambele retele.