| Ioana_9117 a întrebat:

Heeei TPU. unui baiat se zice ca ii place de mine si eu il plac. dar cum se comporta cu mine se comporta si cu o prietena de-a mea. acum 4 zile m-a sarutat pe obraz si azi i-a facut si ei acelasi lucru. ce sa mai cred? de obicei se poarta asa mai deschis cu toate fetele insa din cate am auzit el chiar ma place.ma priveste, imi zambeste. dar nu cred ca ma place cu adevarat. fundoi puppy dog eyes

1 răspuns:
| Pumma09 a răspuns:

Din cate am inteles, cred ca acel baiat, joaca pe doua fronturi. Daca el te place cu adevarat si se comporta cu tine intr-un anumit fel, raspundei si tu...de exemplu daca el de saruta pe obraz, tu ia'l in brate...sau cand il vezi sarutal tu prima. Astfel ii dai de inteles, ca si tie iti place de el. Daca nu ii raspunzi la gesturile pe care le face, el va crede ca nu iti place de el, si va trece la alta. Astfel, il vei pierde, si veti ramane doar amici.
Dar e posibil sa ma insel... daca chiar te place, nu va renunta la tine.
Sper ca ti'am fost de ajutor happy

Fundoi?batting eyelashes