| coolxxAngel a întrebat:

Heeei happy Vroiam sa va intreb, dupa ce am facut o rezervare pe cinemacity.ro, trebuie sa merg cu 30 de minute inainte sa ridic biletele, nu? Si cand le ridic, trebuie sa imi dau buletinul, sau altceva? Sau ce trebuie sa fac cand ajung la casa?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti da un cod ceva, il zici pe ala si gata

| marinaa9 a răspuns:

Nu,ii spui ca ai facuta rezervare si sa-ti dea bilete

| Anooniima a răspuns:

Buna happy Nu, nu trebuie sa-i dai buletinu'...o sa iti ceara numarul de telefon pe care ai facut rezervarea happy si platesti si dupa iti da biletele happy
Sper ca te-am ajutat happy