| NUUSTIU a întrebat:

Heei. De ce se foloseşte tot mai des replici gen "Eşti blana rău". Cum adica? Am văzut de foarte multe ori pe facebook. Ce înseamna? Mulţumesc.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În afară că poate fi o persoană cu păr în exces poate fi foarte bine și foarte slabă!
Pa, pa.

| NoCharachter a răspuns:

E ca si cum ai spune Ce proasta esti... Eu folosesc Ce blonda esti! sau Ce bomba esti!

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Poti sa fii "blana" cand esti prea baut, prea prost, prea... oricum. Am auzit folosindu-se aceasta expresie intr-un mod afectuos pentru o situatie naspa.

| H4cK3r a răspuns:

Adica trebuie' sa te epilezi