| Andreea_6517 a întrebat:

Heei TPU! Am downloadat de pe un site http://www.lianasims2.net/fashion.php?ag=A§ion=Botto m niste haine... dupa le.am dus in MyDocuments/EA Games/The sims 2 am facut un folder cu numele "Download" apoi am deschis jocu si m.am dus la create a family si m.am uitat la haine la femeie dar imi apar cu o stelutza in dreapta dar sunt hainele care sunt deja in sims. Adica de ex. am bagat o bluza si mi. a aparut o bluza de la sims care mai era odt originala. Ce am facut gresit? Pliz help. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| dianaandra a răspuns:

Uneori hainele de pe lianasims2.com nu merg bine.Am o groazaaa de haine de la lianasims2.com si nici una nu a mers.Eu iti recomand sa descarci haine de pe sims2.com la exchange.(De preferat este sa ai un cont pe sims2.com) happy Sper ca am ajutat happy