| chiardaca a întrebat:

Hei:*.
ceva idei de decorat camera?
am pus niste smileu-ri pe geam, am lipit postere, poze...cd-uri pe tavan.
cam ce as mai putea face?
voi cum o aveti decorata?
funda pentru cea mai originala idee:*

3 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

Pai, eu am steaguri si tricouri agatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera ta trebuie sa te reprezinte pe tine poti face orice, eu de exemplu Am desenat pe pereti fel si fel de chestii "animeuri, mi-am imprimat palmiile, etc am scirs numele celor mai buni prieteni si vorbe deale noastre totul cu acoarele sau creioane colorate.In caz ca nu te lasa parintii.Ai putea sa faci asta.Lipeste-ti pe usa poze cu toti prieteni tai si nu numai, biletele cu amintiri chestii din astea eu de ex mi-am lipit primul meu telefon mobil. Sper sa-ti placa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un panou cu o rama, ca un tablou, cu poze cu tine si prieteni in diferite ipostaze.big grin