| Flipsyde a întrebat:

Hei...Credeti ca ar exista dragoste la distanta la varsta de 15 ani? Voi credeti in aceasta dragoste?

Răspuns Câştigător
| AngelaRAmona a răspuns:

Dar ce aveti cu ea? daca ea se simte bine cand il iubeste pe acel baiat tongue.Da poate exista dragoste la disitanta.Dar necesita foarte multa rabdare si incredere.Esti un pic cam micuta pentru asta. Daca o sa te indragostesti de baitul respectiv, o sa vrei sa il vezi si asta nu prea e posibil.Asa ca o sa ai mai mult de suferit.Dar puteti devenii foarte buni prieteni

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal ca e pentru voi copii ar trebui sa va bagati in cap ca asa ceva e doar o pierdere de timp si o relatie adevarata se incepe de la 18 ani in sus cu o persoana care nu e foarte departe. Sa fie aproape si sa va vedeti din cand in cand sau mai des.

| briana a răspuns:

Cand vei fi mare vei vedea ca in dragoste nu e chiar asa simplu. Nu te gandi la un baiat ca ai viitorul in fata adica multi multiiiiiiii baieti cu care sa fi sa te distrezi si poate dupa 18 ani vei da de dragostea vieti tale. Sti cum e la varsta asta toti avem impresia ca am gasit baiatul perfect dar nu e asa. Si uite ce e daca el e sa fie cel cu care vei avea o familie va veti intalni peste cativa ani si veti fi fericiti pana la adanci batraneti.

| cezaragiorgiana a răspuns:

Pai casa iubesti o persoana in primul rand trebui sa stai un tim cu acea persoana si in al doilea rand la acea varstra esti inca copil eu zic sa fi copil inca pentru ca iti va parea rau si o sa te saturi de baieti / fete happy