| Alex00990 a întrebat:

Am 15 ani si sunt baiat, simt nevoia sa am pe cineva langa mine,o fata,cu care sa ma inteleg, pe care sa o iubesc. Visez la o fata pe care sa o tin in brate,sa o sarut, sa o simt in bratele mele. Cum as putea sa gasesc o fata cu care sa ma inteleg si pe care sa o iubesc? Nu vreau sa fie din liceul meu.
PS: Nu am mai avut iubita!
Orice sfat e binevenit!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

NU te ajuta cu nimic daca vii in mediul virtual si cauti o fata!
Cauta fata aia la tine in scoala, sau printre vecine, in lumea reala!
Nu te stresa prea mult ca la 15 ani nu are nimeni iubita, abia de acum iti poti afceo prietena si iubitele, mult mai tarziu, dupa 17-18 ani, ca alea se manaca cu sex si alte responsabilitati.
Deci, fa-ti o prietena intai, dar una reala!
Lasa virtualul, ca nu-ti aduce nimic real sau bun in viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuia sa precizezi ca nu ai mai avut iubita.Crede-ma,nu avea nimeni niciun dubiu.