| MZc a întrebat:

Hei TPU.Cine imi poate spune ce carti trebuie citite la facultatea de litere la romana in semestrul intai? Am auzit ca sunt foarte multe si as vrea sa ma apuc de pe acum.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Esti la facultate? Ai rabdare, o sa le aflii, nu o iei cu mult inainte in doar o saptamana, si daca o iei, atunci nu o sa ai probleme nici daca ai un timp foarte limitat sa le citesti.
Nu esti la facultate? Invata pentru bac, si apoi facultatea.