| nustiunuimipasa a întrebat:

Heia;]. Vreau si eu sa stiu daca i se intampla cuiva fenomene paranormale |. _.

Răspuns Câştigător
| Raluka133 a răspuns:

Mie mi sa itamplat odata o chestie data paranormala

4 răspunsuri:
| georgiana14 a răspuns:

Nu big grin, eu credeam in prostiile astea dar nu, cand ma intorceam din drum imi mergea rau si odata nu mia mai mers rau asa ca:d funda?

| nustiunuimipasa explică:

Povestiti.

| Jenny23 a răspuns:

Da, e ciudat dar inainte sa se intample ceva rau cu cineva pe care il cunosc, imi apare in fata ochilor o imagine oribila, nu vreau sa om descriu si apoi peste cateva minute aud ce se intampla, ba un prieten si-a spart capul si e in coma la spital etc, mereu si incidente din astea au inceput sa se intample cam des de exemplu acum o saptamana sora mea, a vrut sa se plimbe cu rolele pe strada si cum a iesit pe strada a aparut acea imagine imfioratoare si am tipat la ea pe geam, dar nu am apucat sa ies bine pe geam cand am vazut intinsa pe jos pentru ca un pusti o lovise cu masina, mi-as dori sa nu se mai intample chestia asta pentru ca a inceput sa ma sperie tare rau.

| EmmMarie a răspuns:

Ar trebui sa iti raspunda la intrebare cineva care se pricepe cu asa ceva big grin. unii oameni nu cred dar eu zic ca exista. practic dupa ce moare, oamenii cu moarte tragica sunt cuprinsi intre cele 2 lumi si nu isi gasesc locul, poti sa te uiti pe Discovery in fiecare vineri de la 22 :00 e o emisiune cu oamenii care povestesc ce li s-a intamplat, emisiunea mea preferata.