| ancan a întrebat:

Hello, sunt Anca, am aproape 18 ani si as dori sa ma angajez pe timpul verii.

Ce imi recomandati sa fac?
Am depus un CV la cei de la Pella acum o saptamana, insa nu am primit niciun raspuns.
As dori sa ma angajez fie la promotii, fie sa distribui pliante in cutii postale.
Mentionez ca sunt din Constanta.

5 răspunsuri:
| cristina_3322 a răspuns:

Pai in constanta ai putea vinde inghetata. uite-te poate sunt afise cu locuri de munca. eventual un ziarwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti.incearca altceva.de pilda eu m-am angajat la un cuafor...castig bine, si muncesc putin. daca esti atenta poti gasi locuri de munca interesante si placute, dar si bine platite

| CaVoU a răspuns:

Doamnee nu gasesc sa se angajeze nici femei mature cu experienta mai bine prostitueazate

| catalin1948 a răspuns:

De ce nu incerci ca osapatar?

| Christiana_8861 a răspuns:

Perfect. daca esti din Constanta. du-te la mare.si angajeazate la o terasa ceva.asta merge perfect.am auzit ca exista asa ceva pentru stundeti...si poti incerca si tu!