| ioanaily a întrebat:

Het, aproape ca se apropie sarbatorile de iarna, si mama ma intreaba ce mi-as dori de Craciun happy, n`am nicio idee, dati`mi si mie niste ideei de cereri pentru Craciun xD funda + vooo t :*

1 răspuns:
| iepuras_2362 a răspuns:

Pai poti sa iti doresti:haine,cizme,pantofi,o braatara sau un lant,dulciuri,pulovere,o trusa de maghiaj,penar pentru scoala, un animalut sau daca ai accesori pentru el, daca ai vrea 9 ani jucari barbie,coarda, minge, patine
funda? eu asta mi-as dori