| lulu15 a întrebat:

Hey, m-am despartit de un baiat acum trei zile. Dar acum un prieten de al lui dar si de al meu deoarece suntem in aceeasi gasca vrea sa fim impreuna.Acest baiat ma Ionutz place de cand eram cu fostul dar nu a vrut sa se bage.Parca ma simt atrasa de el dar inima mea tot la fostul' trage, am incercat sa ii caut defecte sa il ignor dar nimic nu merge.Am hotarat sa ramanem doar amici nimic mai mult. Voi ce parere aveti? Ar trebui sa o iau de la capat cu baiatul acesta Ionutz?sadMersibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Foarte grea situatia! Incearca sa te gandesti spre exemplu ca esti cu Ionutz, te tine in brate, si trece fostul pe langa voi(sa zicem ca va saluta), tu cum ai reactiona? Te-ai duce imediat cu gandul la fostul si ar ramane la el? Sau ai reusii sa il ignori si sa te gandesti la Ionutz?
Gandeste-te bine ce faci!
Mult succes!

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Daca nu exista cale de impacare cu fostul atunci "bagate"pe ionutz asta big grin... stiu ca e greu dar raspunsu e in inima ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cupleaza`te cu Ionutz`... o sa incepi sa fii atrasa de el`, ...si o sa-l uiti si pe fostul iti zic din propria experienta` sper ca te-am ajutat.winking