| lally_1890 a întrebat:

Hey! sad... sper ca voi ma ajutati. deci happy Mie imi place de un baiat si lui ii place de o prietena de-a mea si acum is pe cale sa stea impreuna cryingEl se uita cam mult si dupa mine si ne-am si pupat intr-o zi :X Si no. normal ca mie mi-e ciuda cand ii vad tot impreuna si pe mine nu ma prea baga in seama de cand cu ea sad... Nu stiti cum sa aflu daca ii place de mine sau cum sa fac sa ma bage si pe mine in seama? va roog sad funda pentru cel care ma ajuta cel mai mult :*

Răspuns Câştigător
| Eooo_3842 a răspuns:

Cred ca`i genu` de baiat care`i m mult pe filtratbatting eyelashes.mai smecher.cred ca nici uh nici ea nu-l meritati,. aveti nevoie de ceva mai bun.winking

1 răspuns:
| xAndraax a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui ca il placi sau macar sa ii dai de inteles ca il placi. Dar daca el nu te mai baga in seama inseamna ca a fost doar asa. ceva trecator. Vezi cum le merge relatia si incearca sa te implici si sa te bagi cat mai mult in seama cu el dar daca ai o prietenie buna cu fata mai bine nu te baga. ( dintre o prietena si iubit alege prietena )