| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a înviat! Acum câteva săptămâni mi-am creat acest blog: https://josthy.wordpress.com/. Ce părere aveți, ca și aspect, felul în care este făcut?

Răspuns Câştigător
| KeoAndrewDo a răspuns:

1. Hristos a Inviat
2. Legat de acest blog sunt un blogger de mult tim, niciodata stabil pe un singur subiect sau ma bine sps pe un singur blog. Te-as sfatui sa te muti pe www.blogspot.com sau www.blogger.com e un site mai avantajos decat celelalte prin theme aplicatii. Blogul e Ok trebuie muncit la cum arata si la cat scrii in el. Daca vrei sa ai cititori trebuie lucrari scurte si concise. Aceste lucrari cauta generatia noastra. Sper ca te-am ajutat;) Bafta!