| matadoru a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=iBIZapcMoZg uitati-va si spuneti-mi cum vi se pare, sincer pe mine ma cam trec fiorii.Cred insa ca e ceva facut, ireal!

Răspuns Câştigător
| emilia21 a răspuns:

Nimeni nu poate sti, daca cea ce am vazut noi e un simplu film, sau adevarul, dar oricum e ceva teribil, pe mine m-a impresionat.
Cel mai mult conteaza sa credem in Dumnezeu!

4 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Rahat. Nu există "hell".

| Larette a răspuns:

@c0rn3l`uss -Ai verificat tu? straight face
Sunetele sunt facute, nu sunt adevarate.

| Larette a răspuns:

Deci sa iti zic de ce mi se pare ireal:
Pana unde au ajuns ei, erau 1100 grade celsius, extrem extrem de mult.
Au facut o gaura de 14, 4 km, ceea ce mi se pare greu de crezut, ca au facut ei un microfon de aceasta lungime straight face.
Si inregistrarea dureaza 30 de secunde, la caldura aia se topea imediat.
Ok, maybe I'm wrong straight face

| BubuMRC a răspuns:

Eu am vazut cele 2 parti se numeste ingerul digital si sunetele sunt adevarate, ar trebui sa te uiti la partea 2-a