| GuitarCutie a întrebat:

Intrebare pentru. fete : Voi cum i-ati zis mamei ca v-a venit ciclul?
Funda happy :d

Răspuns Câştigător
| Kodokuna a răspuns:

"-Mami,ma doare aici!
-Poate-ti vine ciclul...
-Asa cred si eu..."
De fapt,eu eram sigura de asta,pentru ca deja aveam toate simptomele laughing
Pur si simplu i-am zishee hee M-am simtit asa de bine cand mi-a zambit,m-a mangaiat pe cap si mi-a zis sa ma intind happy...Mi s-au dus nodurile din gat si m-am calmat: "Gata, am scapat "laughing
Cred ca asa e cel mai bine sa faci, altfel poti avea probleme happy

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mama,mi-a venit ciclul, ce sa fac? laughing

| Neimportant a răspuns:

"Mama, a venit scufiţa roşie"laughing

| Yukidaruma a răspuns:

Simplunu i-am zis laughing
Prima data n-am avut treaba nici nu indrazneam sa-i zic dar a 2 oara cand mi-a venit mi s-au patat pantalonii si ia vazut la spalat si si-a dat seama laughing

| lory_9422 a răspuns:

Cu guralaughing glm pai pur si simplu am prins-o intr-un coltisor si i-am zis mama mi-a venit ciclu si ea a zis "ce?" si atat bafta

| inimioarata a răspuns:

Pai m-am dus la ea si i-am spus ca mi-a venit happy nu trebuie sa-ti fie rusine

| Dyanes a răspuns:

" mama, mi-a venit menstruatia ", ce este asa de rusinos?

| AlexiaB a răspuns:

Simpu:mi-a venitlaughing

| mihaela455 a răspuns:

Ii zici pur si simplu. rolling eyes
E ceva normal.