| anonim_4396 a întrebat:

La liceu, la un eveniment (de exemplu balul bobocilor) majoritatea baietilor ar permite un dans cu prietena lor?

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Depinde de tip...de iubitul fetei.Eu zic ca i-ai rani prea tare orgoliul si s-ar putea sa se supere, sa o pui si pe ea si pe el intr-o situatie neplacuta asa ca mai bine cauti o fata fara prieten.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA deoarece se poate considera ca acceptul consimtit, de a permite sa dansezi (un dans/o data) cu o colega sau prietena, reprezenta de fapt normalitatea care ar trebui sa existe intre niste colegi si prieteni rationali.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, atâta timp cât nu sunt geloși.

| mentholinks a răspuns:

Probabil ar permite dar cu siguranță n-ar fi prea încântați.