| anonimm1122 a întrebat:

Maine seara dorm la o prietena eu si cu inca o prietena de a noastra. Impreuna cu una dintre ele vreau sa ii fac o farsa celeilalte sa se sperie rau de tot, pentru ca si ea mi-a facut mie o faza urata laughing. Aveti ceva idei? FUNDA

3 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Heii^w^. Pai poti sa faci faza cu cearceaful. Sau nu..Mai bine poti sa iei o masca de aia de " mort ", " zombie " si sa o lasi sa adoarme sa te duci la pat unde sta ea..Si sa te uiti la ea..Sa o atingi pe fata si o sa vezi ca o sa se sperie. Cred ca o sa mearga. un baiat mi-a facut faza asta. laughing Sper ca iti place!

Răspuns utilizator avertizat
| passyon22 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu faci astfel de glume, indiferent ce ti-a facut ea sau nu, risti sa faca vreo criza de epilepsie ....sau vreun atac de panica