| naviDIabLO a întrebat:

Matreata este o problema mare pentru un baiat? Cum scapi de matreata?

10 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Tratamenul Satinique de la Amway sau tratamentul Revalid!

| SweetCandy a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......-matretii/ sper sa iti fie de folos.:)

| Sara a răspuns:

Eu cu revalid, mai tare am facut matreata. Mereu am avut o prb cu asta, de cand eram mica. Dar cu Clear, sincer nu mai stiu ce e aia matreata. Si e doar 12 lei. big grin

| night_crawler a răspuns:

Intreaba la o farmacie... tin minte ca era un sampon de la neutrogena parca... da nu stiu daca era asa big grin

| Irina a răspuns:

Eu mi-am schimbat spuma la un moment dat si m-a umplut de matreata, am folosit Clear si de la a doua spalare nu am mai avut probleme. Din reclama lor parca tin minte ca este si pentru barbati.

| DrViorel a răspuns:

Trebuie discutat si cu un doctor in materie de specialitate a scalpului, sau doctorul de familie, ai putea avea ceva probleme cu scoarta scalpului, daca spui ca te speli fregvent si nu faci variatii de samponuri, sau nu le,, mixezi" adica de ex. Te speli si cu head&Sh. si cu Clear... Sanatate si o zi buna!

| IQOnly a răspuns:

Spala-te bine pe cap si da cu sampon de 2 ori!

| theodoraafi a răspuns:

Spalandu-te foarte bine pe cap si schimband samponul. da dupa parerea mea, baietii cat si fetele cu matreata par neingrijiti.

| mary_4765 a răspuns:

Pui urzica vie la fiert bine... apoi il iai de pe foc si lasi sa mai raceasca sa fie numai buna de baie...si faci baie in acest castron cu apa si urizica
la mine a functionat
iar daca nu prea iti convine cu urzica
incearca dupa clatitura sa pui in cap2 linguri de otet
si dupa... 6 linguri de apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo am scapat cu cleare