| piticaaa_1938 a întrebat:

Mi. a facut o faza urata. sunt suparata pe el! dar il plac mult! nu stiu ce sa fac sa nu il mai plac in halu asta! vreau sa cred eu ca nu il mai plac. poate asa chiar o sa cred. dar mereu cand il vad la liceu sau p mess sau vb cu el chestii. imi trece supararea. si ma indragostesc rau ` crying. sfaturi ceva? :-s.

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Au, parca ma descrii pe mine. happy Si eu sunt la fel, de multe ori imi calc pe orgoliu doar pentru el. Ei bine, cel mai bine ar fi sa ne gasim pe altcineva( chiar daca mie nu-mi place de absolut nimeni, poate sa fie si cel mai frumos ca nu ma intereseaza), incearca sa iti ocupi timpul cu diverse in asa fel incat sa-l uiti. E greu, dar trebuie! Si stii ca poti.

2 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Vai si eu sunt in aceeasi situatie.
adica zic ca nu mai imi place de el apoi cand il vad ma reindragostesc, eu am scapat de asta pentru ca m-am indragostit de alt baiat, tu daca nu iti place un alt baiat nu e nimic petreceti timpul cu prietenii asculta muzica vioaie si incearca sa eviti contactul cu elwinking sper ca te-am ajutat si eu cat de cat kiss

| GeoDibu a răspuns:

Stii eu am o vorba:,, Ca sa te lepadesti de dragoste lepadeaza-i orbirea'' Daca ai inteles, sigur vei stii ce sa faciwinking